Код на продуктот: Piano PK 230 OG
Достапност: На залиха
36.990,00 ден.

Достапни бои: бело сјај, крем сјај

Димензија: 230 х 224 х 61 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок