Попуст

Клуб маси

Клуб маса 041

Original price was: 11,190.00 ден.Current price is: 10,071.00 ден.
Попуст

Клуб маси

Клуб маса 040

Original price was: 9,590.00 ден.Current price is: 8,631.00 ден.
Попуст

Производи од флаер

Трпезариска маса 150

Original price was: 25,490.00 ден.Current price is: 22,941.00 ден.
Попуст

Дневна соба SKY45

Дневна соба Sky 45

7,990.00 ден29,190.00 ден
Попуст

Производи од флаер

Стол Бен

Original price was: 4,590.00 ден.Current price is: 4,131.00 ден.
Попуст

Производи од флаер

Стол Лукас

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 4,490.00 ден.
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Габријела

Original price was: 30,990.00 ден.Current price is: 27,891.00 ден.

Производи од флаер

Тросед Лабуд

16,690.00 ден
Попуст

Лежаи

Boxspring Sevilla

Original price was: 26,990.00 ден.Current price is: 24,291.00 ден.
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Emy

48,490.00 ден 41,216.50 ден
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Bobo

48,990.00 ден 41,641.50 ден
36,000.00 ден
38,290.00 ден
Попуст

Клуб маси

Клуб маса 041

Original price was: 11,190.00 ден.Current price is: 10,071.00 ден.
Попуст

Клуб маси

Клуб маса 040

Original price was: 9,590.00 ден.Current price is: 8,631.00 ден.
Попуст

Производи од флаер

Трпезариска маса 150

Original price was: 25,490.00 ден.Current price is: 22,941.00 ден.
Попуст

Дневна соба SKY45

Дневна соба Sky 45

7,990.00 ден29,190.00 ден

Аголни гарнитури

Агол Фабио

23,490.00 ден
Попуст
29,990.00 ден47,990.00 ден
23,992.00 ден38,392.00 ден

Плакари

Плакар Jimy

6,790.00 ден
Попуст
43,990.00 ден56,490.00 ден
35,192.00 ден45,192.00 ден
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Гент 3

54,490.00 ден 43,592.00 ден
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Голино

46,990.00 ден 39,941.50 ден
Попуст
60,490.00 ден 51,416.50 ден

НАЈГОЛЕМАТА ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА ЗА МЕБЕЛ - АКЦИИ ЈУЛИ 2024

Зошто Алмак?

Македонско производство


90% мебел од македонско производство

Голем асортиман


Широка палета на функционален мебел за сечиј дом

Одличен квалитет


Oаза на спокојство и удобност во вашиот дом

Достава и монтажа


Бесплатна достава за нарачки над 8000 денари низ целата држава

Гаранција


Гаранција на производите кои ги произведуваме

Наши видеа

Нашите брендови

Последни Објави

Роденденски месец – 4 години Алмак Велес!

Овој месец одбележуваме 4 години од отворањето на нашиот салон во Велес!  Цели 4 години [...]

Водич за подобар сон со квалитетен душек

Наутро се будите со чувства на умор и болка и повторно ги препишувате на секојдневниот [...]

5 начини како визуелно да зголемете мала соба

Малата соба не значи смрт за вашата креативност. Малата соба исто не значи крај на [...]

Boxspring лежаи – поголема удобност и повеќе простор!

Да ги прашавме купувачите пред неколку години да ни кажат што подразбираат под бокспринг лежај, [...]

5 безвременски парчиња мебел за вашиот дом

Опремувањето на домот е возбудливо, но знае да биде и вистински предизвик кога станува збор [...]

Како да го спречите мачкиното гребање по софата?

Мислевте дека миленикот и мебелот може мирно да коегзистираат во вашиот дом? Одлична желба, но [...]

Како да го уредите домот без да го пречекорите буџетот?

Ако сте подготвени да го преуредите домот но немате неограничен буџет, нема потреба да очајувате. Некогаш [...]

Што сè мора да има вашата кујна?

Кујната е срцето на секој дом. Затоа, кога ја дизајнирате или реновирате вашата кујна, од исклучителна [...]

НАШИ ЗАДОВОЛНИ КУПУВАЧИ