Прикажани 3 резултати

Клуб масички

Масичка Crater

5,290.00 ден
Попуст

Детска соба Joy

Клуб маса Joy-KLS

5,790.00 ден 4,053.00 ден
Попуст

Детска соба KIKI

Клуб маса Kiki-KLT

4,490.00 ден
3,143.00 ден

Клуб масата не е само парче мебел, таа е срцето на вашата дневна соба. Тука се собираат семејството и пријателите и разговараат, се смеат и се зближуваат. Тука се создаваат и споделуваат спомени.

Совршената клуб маса може да биде платно за вашиот личен стил и вкус, израз на вашиот карактер и одраз на естетиката на вашиот дом. Освен тоа, таа е и место каде што ги изложуваме нашите омилени списанија, книги и ситнурии кои зборуваат за нашите интереси и страсти.

Ниедна дневна соба не е целосна без клуб маса, па затоа, нашата голема колекција вклучува неверојатно практични парчиња во најразлична форма, големина и материјал. Без разлика дали барате традиционална дрвена или ексцентрична стаклена маса, кај нас имате безброј опции.

Штом сега разгледувате клуб маси, запомнете дека тие го внесуваат срцето во домот и бирете мудро!