23,490.00 ден

  • Димензии: Ш: 260х205 Д: 90 В: 70/90 cm
  • Димензии на пуштен: 210х140 cm

blank blank

Категорија:
blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 5 недели.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Агол Фабио
Агол Фабио

blank blank