21,990.00 ден 18,031.80 ден

Димензии: Ш: 200 Д: 90 В: 80/100 cm

Категорија: Ознака:
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Можеби ќе ви се допадне и...

Попуст
52,490.00 ден 43,041.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Анкона

12,590.00 ден 10,323.80 ден
Попуст
19,990.00 ден 16,391.80 ден

Видете повеќе

blank

blank

Тросед Анкона
Тросед Анкона