Прикажани 6 резултати

Попуст
20,490.00 ден 16,801.80 ден
Попуст

Двоседи

Двосед Го

21,490.00 ден 17,621.80 ден
Попуст
22,490.00 ден 18,441.80 ден
Попуст

Двоседи

Двосед Бали

16,990.00 ден 13,931.80 ден
Попуст
25,990.00 ден 21,311.80 ден
Попуст
19,990.00 ден 16,391.80 ден

Ако сте во потрага по разноврстно и функционално парче мебел кое значително ќе ви го олесни секојдневнието, двоседот е идеалниот избор за вас. Ова прилагодливо парче е совршено за мали и тесни соби и овозможува доволно широчина за седење без да зазема многу простор.

Но, нека не ве прелаже нивната големина бидејќи нашите двоседи се доволно големи за да уживате со партнерот или пријателите. За да се осигуриме дека секоја индивидуа ќе го најде она што го бара, нашите двоседи доаѓаат во различни бои, материјали и шари кои ќе ви помогнат да го добиете совршениот додаток кој ќе го дополни постојниот декор. Некои двоседи дури и се пуштаат, овозможувајќи ви да го создадете повеќефункционалниот рај за кој сонувате.

Без разлика дали сакате да креирате пријатно катче за читање, да ја разубавите вашата домашна канцеларија со волжебно место за пауза, или да влеете стил во вашето фоаје, нашите салони имаат сѐ што ви е потребно.

Дали сте подготвени да внесете исклучителен двосед во вашиот дом? Тогаш нурнете се во нашата префинета колекција.