Прикажани 1–36 од 77 резултати

Online
Only

Клуб маси

Клуб маса City

2,190.00 ден2,790.00 ден
Попуст

Клуб маси

Клуб маса 030

Original price was: 10,290.00 ден.Current price is: 9,261.00 ден.
Online
Only
23,390.00 ден25,990.00 ден
Online
Only
Нема на залиха

Клуб маси

Клуб маса Panty

4,490.00 ден
Online
Only

Клуб маси

Клуб маса Гранд

9,590.00 ден
Попуст

Клуб маси

Клуб маса Лара

20,990.00 ден22,590.00 ден
17,841.50 ден19,201.50 ден

Дневни соби

Клуб маса 032

9,590.00 ден
Online
Only

Клуб маси

Клуб маса Лода

13,490.00 ден
Попуст

Дневна соба EVERGREEN

Клуб маса Evergreen EG-KLS

16,690.00 ден 11,683.00 ден
Попуст

Дневна соба PIANO

Клуб маса Piano KLS-2F

16,890.00 ден
11,823.00 ден
Попуст

Клуб маси

Клуб маса 041

Original price was: 11,190.00 ден.Current price is: 10,071.00 ден.
Попуст

Клуб маси

Клуб маса 040

Original price was: 9,590.00 ден.Current price is: 8,631.00 ден.
23,990.00 ден
Online
Only

Клуб маси

Клуб маса T-1

4,190.00 ден5,190.00 ден

Дневна соба SKY45

Клуб маса SKY45 KLS-2F/S45

20,790.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Roma

16,490.00 ден
11,490.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Dot

5,190.00 ден

Клуб маси

Клуб Маса Kevin

5,990.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Aldea

14,990.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Papaja

23,990.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Дарк

9,990.00 ден11,490.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Lignum

24,990.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Bardo

4,990.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Finito

5,590.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Rhomboid

9,490.00 ден

Клуб маси

Клуб маса Geometric

12,290.00 ден

Клуб маси

Клуб маса 034

9,190.00 ден
Попуст
15,490.00 ден 13,166.50 ден
Попуст
22,990.00 ден24,290.00 ден
19,541.50 ден20,646.50 ден
Попуст

Клуб маси

Клуб маса Сузан

22,990.00 ден23,190.00 ден
19,541.50 ден19,711.50 ден
Online
Only

Клуб маси

Клуб маса Хобит

7,990.00 ден11,490.00 ден
Попуст

Елементи од дневни соби

Клуб маса 031

Original price was: 9,190.00 ден.Current price is: 8,271.00 ден. 7,443.90 ден
Попуст

Дневна соба GALA

Клуб маса Gala KLS-1F

19,990.00 ден 13,993.00 ден

Клуб масата не е само парче мебел, таа е срцето на вашата дневна соба. Тука се собираат семејството и пријателите и разговараат, се смеат и се зближуваат. Тука се создаваат и споделуваат спомени.

Совршената клуб маса може да биде платно за вашиот личен стил и вкус, израз на вашиот карактер и одраз на естетиката на вашиот дом. Освен тоа, таа е и место каде што ги изложуваме нашите омилени списанија, книги и ситнурии кои зборуваат за нашите интереси и страсти.

Ниедна дневна соба не е целосна без клуб маса, па затоа, нашата голема колекција вклучува неверојатно практични парчиња во најразлична форма, големина и материјал. Без разлика дали барате традиционална дрвена или ексцентрична стаклена маса, кај нас имате безброј опции.

Штом сега разгледувате клуб маси, запомнете дека тие го внесуваат срцето во домот и бирете мудро!