Прикажани 19 резултати

Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Анкона

12,590.00 ден 10,323.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Мерива

15,990.00 ден 13,111.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Престиж

17,990.00 ден 14,751.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Табуретка Анастасија мала

6,990.00 ден 5,731.80 ден
Нема на залиха

Фотелји и табуретки

Клацкалка Happy

13,190.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Џулија

20,490.00 ден 16,801.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Го

16,990.00 ден 13,931.80 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Elephant

4,590.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Sheep

4,590.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Solea

3,990.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Бали

12,990.00 ден 10,651.80 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Hippo

4,990.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Roger

3,490.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Cow

5,090.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Puro

4,490.00 ден5,190.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Viola

2,190.00 ден

Фотелји и табуретки

Фотелја Florela

9,990.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Damasco

10,990.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Табуретка Анастасија голема

8,490.00 ден 6,961.80 ден

Елегантните табуретки и фотелји може лесно да станат централната точка која го привлекува вниманието во секоја соба во вашиот дом. Нашиот исцрпен каталог вклучува разновиден опсег на удобен и стилски тапациран намештај во кого не можете а да не се вљубите.

Нашите фотелји се олицетворение на комфор и содржат ергономски дизајн и сензационална плишена тапацира кои ве снабдуваат со врвна поддршка и релаксација. После напорниот работен ден, она што ви е потребно е да потонете во меките перници на вашата фотелја. А ако изберете еден од нашите pet-friendly материјали, може слободно да се гушнете со вашиот крзнен пријател.

Во секоја наша физичка локација, а и онлајн, можете да најдете висококвалитетни, цврсти табуретки во секој ценовен ранг. За само неколку кратки недели, вашата соба ќе блесне во совршен спој на стил, комфор и функционалност, а вие ќе уживате во пријатно место за читање или гледање на вашата омилена серија.

Па, што чекате? Разубавете ја вашата дневна соба уште денес!