Прикажани 1–36 од 51 резултати

4,990.00 ден5,290.00 ден
15,990.00 ден

Комоди

Комода Olaf

19,990.00 ден
6,490.00 ден7,990.00 ден
8,190.00 ден8,790.00 ден

Дневна соба ONYX

Комода Onyx-K23

31,790.00 ден
Попуст

Дневна соба VIDA

Комода Vida-K2S

22,290.00 ден 15,603.00 ден
Попуст

Дневна соба EVERGREEN

Комода Evergreen EG-K32

36,990.00 ден 25,893.00 ден
Online
Only

Комоди

Комода Classic

53,990.00 ден

Комоди

Комода Lignum

39,990.00 ден

Комоди

Комода Дарк

46,490.00 ден
Попуст

Комоди

Комода Victoria

22,990.00 ден 19,541.50 ден

Дневна соба SKY45

Комода SKY45 K152-5KS/S45

51,690.00 ден
Попуст

Дневна соба SKY45

Комода SKY45 K150-5K2F/S45

39,390.00 ден 27,573.00 ден
Ново

Комоди

Шкафче B2

16,590.00 ден

Комоди

Комода Olaf

22,990.00 ден
Online
Only
6,190.00 ден6,690.00 ден

Дневна соба OSTIA

Комода Ostia KOM2W2S

29,290.00 ден

Дневна соба OSTIA

Комода Ostia KOM1D4S

26,290.00 ден
Попуст

Дневна соба STELA

Комода Stela-K13/ST

22,490.00 ден 15,743.00 ден
Попуст

Дневна соба STELA

ТВ Комода – STELA-TV

19,790.00 ден 13,853.00 ден

Дневна соба STELA

Комода STELA-K3S

26,490.00 ден
11,490.00 ден
9,490.00 ден

Комоди

Комода Livi

20,990.00 ден
Нема на залиха

Комоди

Комода Live New

13,690.00 ден
Online
Only
42,990.00 ден
Online
Only

Комоди

Комода Лода

40,990.00 ден

Комоди

Комода Т-5

32,990.00 ден
Online
Only

Комоди

Комода Т-4

39,990.00 ден
Online
Only

Комоди

Комода Т-3

33,490.00 ден

Комодите се неизбежни додатоци на секоја дневна соба. Тие не само што ни даваат простор за складирање на нашите најкористени и најценети предмети и парчиња облека, туку најчесто зафаќаат централна локација во нашите соби. Оттука, важно е секој да ја избере комодата што најлесно се вклопува во постојниот дизајн и додава кон убавината на собата.

Нашата опширна колекција комоди опфаќа производи со различен број фиоки и крила во зависност од вашите потреби. Освен тоа, овие парчиња мебел доаѓаат во различни бои, се направени од најквелитетните материјали, а некои се лакирани со високо-сјаен или матиран УВ лак.

Со нашиот механизам на меко затворање, можете да кажете збогум на гласното трескање фиоки и крила. Со ова се намалува триењето за време на употребата и се зголемува животниот век на комодата.

Овие производи можат да внесат класичен или модерен дух во вашата соба и да ви помогнат при креирањето на сопствениот стил. Ве уверуваме дека ќе се вљубите уште на прв поглед!