Прикажани 1–12 од 19 резултати

Прикажани производи1 - 12 од вкупно 19. Производи по страна
18,990.00 ден24,990.00 ден
Попуст
23,791.00 ден39,516.00 ден
Попуст
36,490.00 ден40,990.00 ден
31,016.50 ден34,841.50 ден
Попуст
18,691.00 ден21,666.00 ден
Попуст
Нема на залиха
16,990.00 ден18,490.00 ден
Брза
испорака
Попуст
23,990.00 ден48,490.00 ден
20,391.50 ден41,216.50 ден
25,190.00 ден
Попуст
19,990.00 ден39,990.00 ден
16,991.50 ден33,991.50 ден
Попуст
35,011.00 ден45,041.00 ден
Попуст
40,190.00 ден50,990.00 ден
34,161.50 ден43,341.50 ден
Попуст
28,990.00 ден36,990.00 ден
24,641.50 ден31,441.50 ден
Попуст
23,361.00 ден29,511.00 ден

Добриот сон е почеток на добар ден. Но, спокојниот сон тешко доаѓа со гласен и неудобен лежај. Од таа причина, неопходно е да инвестирате во висококвалитетен лежај кој може да ви ја понуди поддршката и комфорот што ви е потребен за мирно да спиете. За среќа, можат да ви помогнат нашите бокспринг лежаи.

Со над 100 видови штоф, нашата опсежна колекција содржи префинети бокспринг лежаи со или без душек кои одговараат на вашите потреби. Како додаток на удобноста, со некои од моделите добивате меки топери за да мислите дека спиете на пердуви. Едноставно и достапно или врвно и луксузно – има по нешто за секого.

Нашите бокспринг лежаи не само што ја разубавуваат вашата соба, туку се и функционални. Имено, некои лежаи имат вградени фиоки за складирање на личните предмети. А ако одберете лежај со бесплатен душек, ќе уживате во материјали со највисок квалитет, благодарение на кои ќе се разбудите освежени.

Најкорисното нешто што може да го направите за здравје и благосостојба е да се осигурите дека го добивате одморот кој го заслужувате!

 

blank