60,490.00 ден 49,601.80 ден

Димензии:

тросед: 230x100x88 cm
двосед: 160x100x88 cm
фотелја: 78x100x88 cm

Категории: , Ознака:
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Можеби ќе ви се допадне и...

Попуст
20,490.00 ден 16,801.80 ден
Попуст

Производи од флаер

Тросед Мерива

26,990.00 ден 22,131.80 ден
Попуст

Производи од флаер

Фотелја Мерива

15,990.00 ден 13,111.80 ден

Видете повеќе

blank

blank

ТДФ Мерива
ТДФ Мерива