20,490.00 ден

Димензии: (ШхВхД): 240х182х42 cm
Димензии по елементи: ТВ комода – 120х42х42 cm
Комода – 60х85х42 cm
Ормар – 182х60х42 cm
Висечка полица – 115×23 cm

3 на залиха

blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Регал Rade Lux (Qubo)
Регал Rade Lux (Qubo)

3 на залиха