Код на продуктот: komoda aleksandra
Достапност: На залиха
22.500,00 ден. 25.000,00 ден.

Димензија

310 х 210 х 55 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.