Код на продуктот: Лежај Аурора латофлекс механизам
Достапност: На залиха
16.900,00 ден.

Достапни опции

Лежајот Аурора со својот класичен изглед ќе внесе луксуз во Вашата спална соба.

Во својот состав има латофлекс рамка на која се поставува душекот, а под неа има простор за  складирање на Вашите најбитни работи во спалната соба. Овој лежај оди без душек.


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

* Димензии за простор за душек кои се изработуваат  200х140   200х160  200х180


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти