Код на продуктот: vitrina stela
Достапност: На залиха
11.490,00 ден.

Димензија

77х150х41 см

Корпус - Иверка

Фронт - Медијапан

Механизам - „push to open“


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.