Код на продуктот: 8103000501
Достапност: На залиха
5.554,00 ден. 7.343,00 ден.

Тренди тоалетна комода со стилизиран облик и полици кои ги собираат сите Ваши најмали ситници.

Димензија 

70 х 132 х 40 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот: https://www.xxxlesnina.si/p/ambia-home-kozmeticna-miza-les-steklo-leseni-material-008103000501