Код на продуктот: Piano NS2
Достапност: На залиха
4.990,00 ден.

Достапни бои: бело сјај, крем сјај

Димензија: 45 х 43 х 40 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок