Код на продуктот: 29690006
Достапност: На залиха
5.534,00 ден.

Продукт: 29690006

Модерна и удобна клацкалка  со бела боја.

Димензија 62х115х83.5 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.