Код на продуктот: 2818001003
Достапност: На залиха
819,00 ден.

Модел  2818001003

Димензија 40х50х3.3 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот на официјалната страна на XXXL Lesnina