Код на продуктот: trosed live
Достапност: На залиха
12.990,00 ден.

Димензија ( должина, ширина, висина )

206 х 92 х 85 см


*Достапна боја на моделот - Достапност само од приложеното на фотографија


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.