Код на продуктот: 1 MDF
Достапност: На залиха
4.990,00 ден.

  Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:  • Сонома Крем Сјај
  • Тобако Бел Сјај


  Димензија ( ширина, висина, должина)

  75  х 37  х 95  см


  *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

  Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.