Код на продуктот: memo standart
Достапност: На залиха
450,00 ден.
Дали барате комбинација од убавина, удобност и квалитет? 
Ви ја препорачуваме перницата Мемо стандарт чија навлака е изработена од 100% Полиестарски влакна што овозможува на перницата поголем волумен и поголема удобност на перницата.
Полнежот на перницата е изработен со 60% хр пена изработена во форма на парчиња и 40% мемори пена која исто така е изработена во форма на парчиња кои лесно се прилагодуваат на Вашиот врат и глава.
Сите материјали од кои е направена перницата со ткаен микрофибер се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии. 


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.