Код на продуктот: tv komoda lisa
Достапност: На залиха
14.490,00 ден.
Димензија
198 х 44 х 49 см 
Материјал
Иверка, медијапан и soft close рачки 

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.