Код на продуктот: vitrinaketi
Достапност: На залиха
7.770,00 ден.

Димензија: 140 см

Боја: Бела/Антрацит

Материјал: Иверка 16 мм*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.