Код на продуктот: clio
Достапност: На залиха
16.990,00 ден.

Достапни опции

Моделот може да биде изработен само во една боја

Постои опција за изработка од еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.