Код на продуктот: STOLZ14
Достапност: На залиха
1.990,00 ден.
Димензија
93 х 49 х 49 х 49 см

Материјал

Ногарка - Дрво
Тапацир - Штоф/Еко-кожа

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.