Код на продуктот: Бокс Сохо
Достапност: На залиха
27.490,00 ден.

Достапни опции

Нова генерација на лежаи (Boxsprings) која изгледа многу модерно и лесно се вклопува во секој простор.

Лежајот Сохо на предниот дел има простор кој Ви обезбедува простор за Вашата постелнина.

Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 см мемори пена.

Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага.


Висина на душек:  27 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

 Димензии за простор за душек кои се изработуваат 

200х140  

200х160 

200х180


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти