Прикажани 1–36 од 411 резултати

Иконка аголна гранитура со механизам

Аголни гарнитури

Агол Фабио

23,490.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Анкона

12,590.00 ден 10,323.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Мерива

15,990.00 ден 13,111.80 ден
Online
Only

Клуб маси

Клуб маса City

2,090.00 ден2,590.00 ден
Попуст
60,490.00 ден 49,601.80 ден
Попуст
26,990.00 ден 22,131.80 ден
Попуст
20,490.00 ден 16,801.80 ден
Иконка аголна гранитура со механизам
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Гент 3

53,490.00 ден 43,861.80 ден
Попуст
21,990.00 ден 18,031.80 ден
Иконка аголна гранитура со механизам
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Голино

46,990.00 ден 38,531.80 ден
Иконка аголна гранитура со механизам

Аголни гарнитури

Агол Инес

39,490.00 ден
Иконка аголна гранитура со механизам
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Бали

50,990.00 ден 41,811.80 ден
Иконка аголна гранитура со механизам
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Браво

44,990.00 ден 36,891.80 ден

Клуб маси

Клуб маса 030

10,290.00 ден
Брза
испорака

ТВ комоди

ТВ комода Арес

6,690.00 ден
Online
Only
Попуст
23,390.00 ден25,990.00 ден
21,051.00 ден23,391.00 ден
Попуст

Висечки комоди

Висечка комода Piano VK30-1K

7,690.00 ден
5,383.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Престиж

17,990.00 ден 14,751.80 ден
Online
Only
Нема на залиха

Клуб маси

Клуб маса Panty

4,490.00 ден
4,990.00 ден5,290.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Табуретка Анастасија мала

6,990.00 ден 5,731.80 ден
15,990.00 ден
Нема на залиха

Фотелји и табуретки

Клацкалка Happy

13,190.00 ден

Комоди

Комода Olaf

19,990.00 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Џулија

20,490.00 ден 16,801.80 ден
Попуст

Фотелји и табуретки

Фотелја Го

16,990.00 ден 13,931.80 ден
Иконка аголна гранитура со механизам
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Месина

53,990.00 ден 44,271.80 ден
Иконка аголна гранитура со механизам
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Симон

47,490.00 ден 38,941.80 ден
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Line десен

Original price was: 35,990.00 ден.Current price is: 23,990.00 ден.
Online
Only

Клуб маси

Клуб маса Гранд

9,590.00 ден
6,490.00 ден7,990.00 ден
Попуст

Аголни гарнитури

Агол Cambronne

43,490.00 ден 35,661.80 ден
Попуст
58,490.00 ден 47,961.80 ден
Online
Only

Комплет дневни соби

Дневна Соба Edge

15,490.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Elephant

4,590.00 ден

Фотелји и табуретки

Табуретка Sheep

4,590.00 ден
Алмак креира голем избор гарнитури за сечиј вкус затоа што веруваме дека секоја дневна соба е срцето на домот. Таа е местото кадешто сакаме да поминеме најмногу време после долг работен ден и кадешто сакаме да ги пречекаме нашите најблиски роднини или пријатели. Секоја дневна соба крие безброј спомени со семејството, а сепак го отсликува уникатниот стил за мебел и декор кој и го носи секоја нова генерација.

Поминете ги вашите денови во релаксирана домашна атмосфера со омилениот мебел. Ви се допаѓа дневна соба со ретро изглед и винтиџ парчиња мебел? Сакате да имате удобно место за читање со тренди фотелја? Сакате живи бои кои ќе го истакнат вашиот ведар дух и уникатен животен стил? Кај нас ќе пронајдете за секого по нешто!

Зошто Алмак?
✓ модерни аголни гарнитури и најудобни троседи, двоседи и фотелји
✓ boxspring лежаи со најквалитетни душеци
✓ мебел од сопствено, домашно производство
✓ голем избор на материјали и бои
✓ бесплатна достава и монтажа