Original price was: 11,190.00 ден.Current price is: 10,071.00 ден.

Димензии: 70x70x47 cm + 64x64x42 cm

blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 15 дена.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank
blank
Клуб маса 041
Клуб маса 041