Original price was: 25,490.00 ден.Current price is: 22,941.00 ден.

Димензии: 160х90 cm, дел за пуштање: 40 cm

blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 15 дена.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank
blank
Трпезариска маса 150
Трпезариска маса 150