11,490.00 ден

Димензии: 160х90cm

blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 15 дена.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Трпезариска маса 142
Трпезариска маса 142