18,990.00 ден

Димензии: 60x235x60 cm

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:
blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 1 месец.

Видете повеќе

blank

blank

Комбиниран елемент Highline K23-60-RM/3
Комбиниран елемент Highline K23-60-RM/3
18,990.00 ден Избери опции