49,990.00 ден

Димензии: 178х230 cm, простор за душек: 160х200 cm
– во цената не е вклучен душекот
– достапните штофови се поставени во галерија

Категорија: Ознака:
blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 10 дена.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Лежај Катрин
Лежај Катрин