20,990.00 ден 18,891.00 ден

Димензии: 60x60x80cm

Категорија: Ознака:
blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 6 недели.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Фотелја Soho
Фотелја Soho