Прикажани 1–12 од 143 резултати

Прикажани производи1 - 12 од вкупно 143. Производи по страна
Online
Only

Чевларници

Чевларник Хепи 120

6,790.00 ден
3,190.00 ден
Брза
испорака
Попуст

Комплети претсобја

Претсобје Light 1000

23,190.00 ден 18,552.00 ден

Закачалки

Закачалка Charly

1,290.00 ден
Попуст

Закачалки

Закачалка Piano-CLK76

6,690.00 ден 5,352.00 ден
Попуст

Претсобја

Претсобје P-09

13,490.00 ден
Online
Only

Претсобја

Чевларник CPL

12,690.00 ден

Комплети претсобја

Претсобје Марија

15,990.00 ден
Попуст

Комоди

Комода Gala-K1

10,190.00 ден 8,152.00 ден
Попуст
15,590.00 ден 12,472.00 ден
Брза
испорака
Попуст

Комплети претсобја

Претсобје Viola

16,267.00 ден
Брза
испорака
Попуст

Комплети претсобја

Претсобје Light 2

48,990.00 ден 39,192.00 ден

Претсобјето го дава првиот впечаток за домот. За жал, за таа соба ретко имаме план за декорирање. Со стилско и пријатно уредување, вашите гости ќе бидат пријатно изненадени штом го пречекорат прагот.

Нашата колекција содржи витрини, комоди, закачалки, чевларници, огледала и други преубави и функционални парчиња мебел. Без разлика дали вашиот стил е современ, традиционален, или нешто измеѓу, непобитно е дека ќе има мебел кој одговара на вашиот вкус и буџет.

Како првата соба која го привлекува вниманието, претсобјето задава слика за остатокот од вашиот дом. Па така, убаво дотераното претсобје му дава структура на домот и овозможува простор за складирање палтиња, чевли и други предмети. Елегантната витрина може да биде совршениот фокус, додека привлечната закачалка ќе ги чува палтињата уредни и чисти.