35,490.00 ден 31,941.00 ден

Димензии: Ф120х77 cm

Категорија: Ознака:
blank
Време на изработка: Изработката и испораката на моделот се врши за 20 дена.
blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Трпезариска маса Зебрано
Трпезариска маса Зебрано