47,749.00 ден

Димензии:
ТВ комода – 180x58x47 cm
Комода – 95x121x40 cm
Витрина – 64x195x40 cm
Висечка полица – 140x32x22 cm

blank
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Видете повеќе

blank

blank

Дневна соба Vida – флаер
Дневна соба Vida – флаер