Роденденскиот викенд кој го чекавте цела година!

Роденденскиот викенд кој сите го чекавме. Сите знаеме дека мебелот е најважниот елемент во едно живеалиште, кој, кога е правилно искомбиниран и квалитетен, го облагородува домот! Најголемиот производител на тапациран мебел во Македонија слави роденден! Во нашите четири салони низ земјата, претстојниов викенд ќе може да уживате во огромни попусти на целиот асортиман производи! Лесно е да се одлучите да нè посетите викендов ако ги земете предвид годините на успешна работа по кои сме познати, големиот асортиман и огромните попусти!

Освен што во нашата понуда имаме флаерски производи кои се со најниски цени на пазарот, во Алмак ќе добиете попуст на сè што ќе погледнете и посакате! Кога се работи за мебел – не правете компромис! Во Алмак купувате еднаш – а трае долго, долго…

Што ќе најдете во салоните? По нешто за сечиј вкус, мебел за сите ваши потреби: маси, столови, душеци, лежаи, спални соби, плакари, комоди и се останато што е неопходно за модерен, функционален и среќен дом.

  • За секое купување во салоните во износ над 80000 денари свртете го тркалото на среќата, имате можност да добиете аголна гарнитура и многу други подароци!
  • Секоја веб-нарачка во износ над 60000 денари ви носи можност да го свртите виртуелното тркало на среќата и да освоите големи и вредни подароци!
  • За секоја нарачка  до 60000 денари можност да извлечете подарок од стаклениот сад со подароци!

Роденденскиот викенд ќе трае три дена, петок, сабота и недела, од 9-20ч! 

Напишете коментар

X

Happy week акција до 14.08!

Сите Алмак гарнитури на -15% попуст!

Понудата истекува за денови и