WELCOME JULY ВО АЛМАК – подарок со секоја сметка!

blank

Конечно можеме да се опуштиме и да уживаме во летото! Welcome July викенд во Алмак! Само оваа сабота, 03.07, огромни попусти на целиот асортиман! -10%! -15%! -20%! Понуда која трае ограничено време и не смеете да ја пропуштите!  Во нивниот асортиман може да погледнете и да си изберете тапациран мебел, кујни, плочест мебел, спални, лежаи, комоди и секакви модерни додатоци за вашиот дом. Во тек се и попустите од роденденскиот флаер на Алмак, богат флаер со убедливо најниски цени! Но тоа не е сè! Освен попусти, во Алмак во сабота ќе има безброј вредни подароци: клуб маси, перници, табуретки, теписи и многу други!

Алмак е најголемиот домашен производител на тапациран мебел со докажан квалитет и долгогодишно реноме. Лесно да изберете кому ќе го доверите уредувањето на својот дом – Алмак нека биде вашиот партнер од доверба!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *