Роденденски попусти по повод една година Home by Almak – Велес

blank

Нашиот салон во Велес изминатиов викенд го прослави првиот роденден!

Во пријатна атмосфера, саботниот ден го одбележавме со торта, свеќички, насмеани лица и многу попусти, подароци и богат асортиман на мебел од секаков вид:  троседи, двоседи, аголни гарнитури, клуб маси, трпезариски маси и столови, комоди, плакари, кујни и сè останато од мебел за вашите домови. Купувачите ја препознаа вредноста на Алмак како македонски бренд докажан на пазарот!

Роденденските попусти траат до 03.07, искористете ја можноста да ги посетите и да си изберете мебел по ваша желба!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *