Цел викенд големи роденденски попусти во Алмак Велес

Цел викенд големи роденденски попусти во Алмак Велес

Лесно е да го изберете мебелот по ваш вкус, Алмак нуди мебел за сечиј дом! Веќе 29 години произведуваме гарнитури, софи, лежаи, душеци, перници во сопствената фабрика, а нудиме и широка лепеза на плочест мебел, витрини, комоди, маси, столици, шкафчиња, плакари и сл. од голем број македонски и странски производители. Низ Македонија имаме 4 свои салони, а викендов салонот во Велес прославува важен јубилеј, својот прв роденден! Следуваат огромни роденденски попусти.

По тој повод, одлучивме да понудиме одлични цени, подароци и бројни изненадувања за посетителите! Сè од мебел што ви недостига или сакате да го обновите, ќе најдете кај нас! Да ги искористиме заедно сите попусти.

Не двоумете се да го посетите салонот во Велес на ул.Васа Кошулчева (зад Пододекор) и да уживате во роденденскиот амбиент и ексклузивно ниските, викенд цени! Бидејќи е посебен, роденденски викенд, салонот ќе работи и во недела од 10-16ч.

Зошто Алмак?
✓ модерни аголни гарнитури и најудобни троседи, двоседи и фотелји
✓ boxspring лежаи со најквалитетни душеци
✓ мебел од сопствено, домашно производство
✓ голем избор на материјали и бои
✓ бесплатна достава и монтажа

Мебелот е најважниот елемент во едно живеалиште, кој, кога е правилно искомбиниран и квалитетен, го облагородува домот! Најголемиот производител на тапациран мебел во Македонија слави роденден! Во салоните на ланецот Home by Almak низ земјата, претстојниов викенд ќе може да уживате во огромни попусти на ЦЕЛИОТ асортиман производи!

Напишете коментар

X

Happy week акција до 14.08!

Сите Алмак гарнитури на -15% попуст!

Понудата истекува за денови и