Код на продуктот: PA5
Достапност: На залиха
2.600,00 ден.

*Избор на повеќе бои : бело,снежен храст , сонома, тобако


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.