Код на продуктот: 8103000502
Достапност: На залиха
1.234,00 ден. 1.851,00 ден.

Прекрасен ретро додаток за Вашата тоалетна комода.

Го надополнува комплетниот изглед на ,,женското катче'' во спалната соба.

Димензија 

40 х 45 х 30 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот:https://www.xxxlesnina.si/p/landscape-tabure-les-tekstil-leseni-material-siva-bela-008103000502