Код на продуктот: pretsobjeatena
Достапност: На залиха
7.938,00 ден. 8.820,00 ден.

Боја: Сонома и Бела

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 100 см x 29 см x 205 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок