Код на продуктот: komodaatina
Достапност: На залиха
9.000,00 ден. 10.000,00 ден.

Димензија 140 х 85 х 40 см

Боја Златен Храст/ Антрацит

Иверка 18 мм*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок