Код на продуктот: klubmasasofi
Достапност: На залиха
4.140,00 ден. 4.600,00 ден.

Боја: Барок и Бела

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 120 x 60 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок