Код на продуктот: hepi120
Достапност: На залиха
4.833,00 ден. 5.370,00 ден.

Боја: Сонома и Бела

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 80 см x 34 см x 120 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок