Код на продуктот: Piano KR160
Достапност: На залиха
16.990,00 ден.

Достапни бои: бело сјај, крем сјај

Димензија: 180 х 85 х 213 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок