Код на продуктот: Piano NS3
Достапност: На залиха
6.490,00 ден.

Достапни бои: бело сјај, крем сјај

Димензија: 45 х 61 х 40 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок