Код на продуктот: Piano TV150 3K
Достапност: На залиха
9.490,00 ден.

Достапни бои: бело сјај, крем сјај

Димензија: 150 х 46 х 45 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.